(089) 534 00 50

I Bal Charytatywny

I Bal Charytatywny organizowany przez Caritas Archidiecezji Warmińskiej, którego celem było pozyskanie środków na remont i wyposażenie budynku nowo powstającego Hospicjum Stacjonarnego dla Dzieci w Olsztynie   - ODBYŁ SIĘ.
Zabawa była wspaniała, tak mówią uczestnicy. Organizatorzy też są zadowoleni, bo dochód z I Balu Charytatywnego , to około 30 tysięcy złotych.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom balu za obecność, dziękujemy tym , którzy licytowali przedmioty, zakupili cegiełki. Czujemy się zobowiązani do wdzięczności w stosunku do wszystkich firm, osób które przyczyniły się do uświetnienia Balu, a szczególnie  :

TANGOMANIA Szkoła Tańca Argentyńskiego Jolanta Rafińska i Jakub Ciczkowski
ul. Grunwaldzka 14b/32, 10-124 Olsztyn

CUKIERNIA KORONA- Centrum TORTÓW Pani Aneta Piórkowska

ul. Biskupa Tomasza Wilczyńskiego 25E/13, 11-041 Olsztyn

FOTOGRAF Jakub Zdanowicz, Fotobudka BUBA BOX

MACIEJ WRÓBEL redaktor naczelny telewizja regionalna RE

IRENA TELESZ-BURCZYK  Aktorka Teatr im S. Jaracza w Olsztynie

 

Więcej zdjęć: http://mjstudio.pl/caritasolszt

Lista darczyńców

PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJ DUDA
Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Biuro Dialogu i Korespondencji
ul. Krakowskie Przedmieście 46/48, 00-325 Warszawa

PIERWSZA DAMA PANI  AGATA KORNHAUSER-DUDA
Biuro Szefa Gabinetu Prezydenta Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Krakowskie Przedmieście 46/48, 00-325 Warszawa

POSEŁ NA SEJM Anna Wasilewska Biuro Poselskie ul. 11 Listopada 4/11
10-104 Olsztyn

POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 7,
02-366 Warszawa

ROBERT LEWANDOWSKI
ANNA  LEWANDOWSKA

HOTEL DYPLOMAT Best Western Plus ul. Dąbrowszczaków 28, 10-540 Olsztyn

RESTAURACJA CASABLANKA ul. Zamkowa 5, 10-074 Olsztyn

RESTAURACJA PROSTA 38 ul. Prosta 38, 10-029 Olsztyn

HOTEL WILEŃSKI Restauracja Wileńska ul. Knosały 5, 10-015 Olsztyn

YACHT CLUB TIFFI Private Resort/Club/Restaurant ul. Żeglarska 7, 10-160 Olsztyn

HOTEL HP PARK ul. Warszawska 119, 10-701 Olsztyn

GARDENIA BUSINESS& RESTAURANT ul. Żołnierska 4, 10-557 Olsztyn

PENSJONAT U JACKA RESTAURACJA ZATOKA SMAKU Jacek Hajdukiewicz
ul. Wodna 1C, 10-190 Olsztyn

WARMIŃSKO-MAZURSKA FILHARMONIA Im. Feliksa Nowowiejskiego
w Olsztynie ul. B. Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn

FUNDACJA MALAK ul. Plac na Stawach 1/1, 30-107 Kraków

TANGOMANIA Szkoła Tańca Argentyńskiego Jolanta Rafińska i Jakub Ciczkowski
ul. Grunwaldzka 14b/32, 10-124 Olsztyn

PROMYK Zakład Szklarsko-Ramkarski ul. Orkana 5, 10-900 Olsztyn

WARSZAWSKI BATON Paweł Malicki ul. Bartycka 115, 00-716 Warszawa

AKADEMIA URODY BRIGITTE Brygida Demo ul. Żołnierska 4, 10-557 Olsztyn

CUD Gabinet Zdrowia i Urody Joanna Sobolewska-Borowa
ul. Nowowiejskiego 3/3, 10-162 Olsztyn

CASIMIR Studio Diety I Urody  Barbara Szymańska ul. Iwaszkiewicza 22 B lok 3,
10-089 Olsztyn

MAKE UP ARTIST Anna Grabowska ul. Mickiewicza 19/3, Olsztyn

SALON URODY SENSO ul. Bałtycka 54, 10-176 Olsztyn

OLIVSKIN Gabinet Kosmetyczny  ul. Górna 9 lok 1, 10-900 Olsztyn

GABINET KOSMETYCZNY „ CHWILA RELAKSU” Aneta Piórkowska
ul. Kościuszki 81/27, 10-552 Olsztyn

ZIAJA Zakład Produkcji Leków sp z o.o. ul. Jesienna 9, 80-299 Gdańsk
„Czas na Herbatę”  Sklep Galeria Warmińska ul.Tuwima 26, 10-748 Olsztyn

CUKIERNIA KORONA- Centrum TORTÓW Pani Aneta Piórkowska
ul. Biskupa Tomasza Wilczyńskiego 25E/13, 11-041 Olsztyn

SKLEP OCHNIK ul. Stacyjna 8 B, 08-400 Garwolin

HOME& YOU BBK SA ul. Magnacka 15A, 80-180 Kowale

POLSKIE FABRYKI PORCELANY „CHODZIEŻ i ĆMIELÓW”
ul. Ostrowiecka 45, 27-440 Ćmielów

YES BIŻUTERIA ul. Świerzawska 1, 60-321 Poznań

JUBIREX SP. J. Irena I Jerzy Krawcewicz ul. Siekorskiego 2B, 10-088 Olsztyn

SKLEP WATCHERMAN ul.  Strawczyńska 19, 01-473 Warszawa

PERFECT  Menagement ul. Międzynarodowa 50A/79, 03-922 Warszawa

MARYLA RODOWICZ – Management Marta Zep

KRZYSZTOF HOŁOWCZYC ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa

TEATR POLONIA Krystyna Janda ul. Marszałkowska 56, 00-545 Warszawa

HELMAR SP Z.O.O. Chronos Kamienie dekoracyjne ul. Lipowa 4, 05-806 Komorów

HUTA SZKŁA OLSZTYNEK ul. Mrongowiusza 38, 11-015 Olsztynek

KRYSGUM Myjnia samochodowa ul. Sikorskiego 4, 11-041 Olsztyn

MYJNIA CZYŚCIOCH Sebastian Dybich ul. Bałtycka 18, 11-041 Olsztyn
EUROCASH ul. Lubelska 33 b, 10-408 Olsztyn

FOTOGRAF Jakub Zdanowicz, Fotobudka BUBA BOX

FOTOGRAFKA Karolina Hrynek Olsztyn

KINO HELIOS AURA ul. Al. Piłsudskiego 16, 10-576  Olsztyn

PAŁAC MŁODZIEŻY W OLSZTYNIE im. Orląt Lwowskich ul. Emilii Plater 3
Dyrektor Iwona Łazicka-Pawlak, Pracownia rękodzieła kierowana przez Teresa Jabłońska, Pracownia linorytu kierowana przez Agnieszka Przełomiec
Pracownia malarstwa i rysunku kierowana przez Anna Markiewicz

MALARSTWO NA SZKLE: Krzysztof Okoń, Stanisław Wyrtel, Dominika Różańska.

MALARSTWO
Jarosław Puczel , Krystyna Kucewicz , Janina Zalewska, Urszula Czermkiewicz
Danuta Krajewska, Alicja Miazga, Maria Orańczyk, Melania Olędzka, Józefa Andrzejewska, Janina Kitkowska, Maria Janek, Joanna Żach, Danuta Błoniecka.

ARTFORMAT Jarosław Jan Korzeniewski ul. Dębowa 10, Bartag, 10-687 Olsztyn
HAFT:  Maria Gieryk, Maria Borkowska, Halina Dumińska

STOWARZYSZENIE KLUB PLASTYKA AMATORA SĄSZIEDZI- MOK Olsztyn

Krystyna Ciszkiewicz, Krystyna Kugan, Elżbieta Suchowiecka, Bożena Saniewska, Anna Matraś, Danuta Michałowicz, Krystyna Bylczyńska
Krystyna Sól, Antoni Jarczyk, Krzysztof Łukomski, Krzysztof Piechocki
Teresa Koszycka, Stefania Zdziechowska, Jadwiga Michalkiewicz
Danuta Nowicka, Antonina Szulc, Jolanta Wojnicz, Bernadeta Olizarowicz
Halina Wysocka, Halina Dumińska, Lucyna Barbara Równiak
Lidia Sawczuk

RZEŹBA Józef Karczewski ul. Sosnowa 9,13-220 Rybno

RADIO PLUS Olsztyn Dyrektor ks Marcin Sawicki ul. Wyszyńskiego 1, 10-457 Olsztyn

TVP S.A. w Warszawie Oddział Terenowy w Olsztynie Dyrektor Igor Gumiński
ul. Radiowa 24a , 10-206 Olsztyn

MACIEJ WRÓBEL redaktor naczelny telewizja regionalna RE

RADIO OLSZTYN S.A. Prezes Radia Olsztyn Leszek Sobański ul. Radiowa 24, 10-206 Olsztyn

IRENA TELESZ-BOŃCZYK Aktorka Teatr im S. Jaracza w Olsztynie

BEATA PAWLIKOWSKA Podróżniczka i pisarka

PAWEŁ PAPKE Polski Piłkarz w piłce ręcznej, Poseł na Sejm

PIOTR KULA polski żeglarz sportowy, uczestnik Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w klasie Finn.

MAMED KHALIDOW polski zawodnik mieszanych sztuk walki pochodzenia czeczeńskiego, międzynarodowy mistrz KSW.

MARCIN KUCHCIŃSKI  Członek Zarządu Województwa Warmińsko - Mazurskiego
IWONA BEDNARSKA Lekarz Warszawskie Hospicjum dla Dzieci
AGNIESZKA MARKOWICZ malarstwo, aranżacja wnętrz, artysta
AGNIESZKA DĄBSKA Warszawa
EWA STANISŁAWCZYK rękodzieło, Olsztyn
ŁUKASZ ADAMSKI krytyk filmowy, publicysta
SZYMON PUŁAWSKI  Wodzirej

PODZIĘKOWANIA

DSC 5205 DSC 5210 DSC 5219 DSC 5228 DSC 5235 DSC 5251 DSC 5259 DSC 5267 DSC 5295 DSC 5311 DSC 5396 DSC 5412 DSC 5441 DSC 5453 DSC 5469 DSC 5474 DSC 5476 DSC 5531 DSC 5678 DSC 5707